НОВИНИ

Вистава “Poslukh” вперше на танцювальному фестивалі Dance Fest Skopje

Продовжуємо відмічатися на мистецькій мапі Європи. 18 квітня українська фізична вистава “Poslukh” вперше на танцювальному фестивалі Dance Fest Skopje у столиці Північної Македонії, м.Скоп’є.

Платформа сучасного танцю ініціювала показ та зустріч з режисеркою Христиною Слободянюк, в рамках програми Perform Europe “East is Best”.

Poslukh - це вистава, на межі фізичного та метафізичного театру. Це три історії, що відбуваються паралельно у трьох ізольованих просторах: кімнатах, вимірах, поняттєвих системах. Три персонажі - особа, свідомість та дух - потрапляють в однакові умови, одночасно проживають трансформацію зовнішніх та внутрішніх конфліктів.

На фестивалі відбудеться показ відеоверсії вистави.

Режисерка - Христина Слободянюк ("2/8" Creative Community )

Перформерки - Іра Титаренко, Марія Потапенко та Єлізавета Цілик

Саунд-дизайнер - Денис Бєляєв

Звукорежисер - В’ячеслав Соболєв.

Вистава реалізована командою  Proto produkciia

.

Автори відеоверсії:

Режисер - Ян Голуб

Оператори - Михайло Волков, Ян Голуб, Сергій Нечай

Монтаж - Юлія Аппен.


У листопаді 2021 року Платформа сучасного танцю стала одним з партнерів програми Perform Europe “East is Best”. Метою програми є підтримка регіональних проектів Центральної та Східної Європи, організація гастрольних турів та промоція талановитих артистів, створення рівних можливостей для організацій, що працюють добре та наполегливо.


Головний принцип “East is Best” - це солідарність. Кожен робить свій внесок у роботу, ділитися знаннями, потенціалом, грошима, спільним баченням, і в такий спосіб стає кращим та помітнішим для глядачів усієї Європи.


Всього до складу програми Perform Europe було відібрано 19 проектів, зі 150 претендентів. Програму представляють майданчики, продюсерські агенції, компанії та артистів усіх видів виконавчих мистецтв, з усіх куточків Європи та Великобританії від Кіпру до Фінляндії, від Ірландії до Сербії, від Португалії до України.

#КУЛЬТУРА #ІНДУСТРІЯ