НОВИНИ

Аліну Паш «підписала» UTA (United Talent Agency)

Alina Pash – одна з небагатьох українських артисток, яка має можливість випускати суто комерційну музику, але не робить цього, намагаючись експериментувати та знаходити нові творчі рішення та ходи.

Могло здатися, що це шлях в нікуди, але вчора ми отримали доказ виправданості даного вектору – Аліну «підписала» агенція UTA (United Talent Agency) і це дуже круто. Що таке UTA
United Talent Agency – це pr- та букінг-агенція, що представляє інтереси артистів та інших професіоналів в індустрії розваг (спорт, кіберспорт, література, кіно, тощо). Хед-офіс компанії базуєть в Беверлі Хіллз (Каліфорнія) та вважається одним з головних гравців на світовому ринку. У списку клієнтів UTA є такі імена як Джоні Депп, Гвінет Пелтроу, Рікі Мартін та Селін Діон. Що стосується репу – тут все теж в порядку – послугами агенції користуються багато світових реп-зірок – наприклад, Offset та Chance the Rapper та M.I.A.

Як туди потрапила Аліна
За словами самої артистки, переписка з агенцією велася давно, але конкретні кроки були зроблені якраз після кліпу «Corruption». Можливо зіграли роль поєднання різних стилів та тема самого треку (пісня – свого роди антисистемний маніфест). Незважаючи на те, що основним полем діяльності агенції є Сполучені Штати, останнім часом їх інтереси розширюються і на Європу, тому Аліну запросили до співпраці як одну з яскравих та автентичних європейських співачок.
«Дівчина-агент, яка зі мною зв’язалася та “знайшла мене” родом з України, але вже багато років живе та працює в Лондоні. Вона натрапила на мене та запропонувала мене UTA. Я дуже рада такій можливості, адже список клієнтів та кейси компанії вселяють довіру. Наразі зараз у всьому світі локдаун, тому значних результатів співпраці одразу ми не побачимо, але ті умови, кі зараз вже запропоновані є дуже приємними», – коментує Аліна. Що дає співпраця з UTA
Поки що ми не знаємо деталей контракту, а його варіантів може бути дуже багато (якихось артистів UTA «ведуть» повністю, якихось частково, з якимись співпрацюють лише по окремих кейсах, як, наприклад, промо одного релізу або участь в окремому телевізійному проєкті). 
Єдине, що точно відомо – це те, що агенція вже надіслала Аліні пул з міжнародних фестивалів та інших івентів, де їй вже гарантовані виступи і, за словами Аліни, цей список дуже потужний. Чекаємо на оприлюднення з кінцем локдауну.

Чому ця історія крута
Аліна могла 100 разів підписатись з російським леблом чи аналогом UTA, але не зробила цього і була права. 
Сьогодні дуже багато українських артистів бачать свій успіх лише на російському музичному ринку (в Україні поки що індустрія не працює належним чином і заробити достатньо грошей для підтримки власної творчості дуже важко та вдається далеко не всім). Приклад же Аліни) свідчить про те, що українська музика може викликати інтерес не тільки російських, а й американських лейблів, продюсерів та агентів і це не просто підписання заради хайпу чи «галочки» – від співпраці артистка отримає значний профіт. 
А ще це історія про успіх (так, контракт це ще не визнання, однак, це так чи інакше новий рівень у професійній кар’єрі). Аліні закидали багато чого, але вона демонструє, що важливо гнути власну лінію і все вийде. Хай складно, хай через біль, але вийде. бажаємо успіхів та не зупинятись – такі історії надихають.
#МУЗИКА #ІНДУСТРІЯ