НОВИНИ

СТБ придбало франшизу телешоу World of Dance

Танці на СТБ повертаються в новому сучасному форматі — це буде адаптація найвідомішого світового проєкту World of Dance, на сцену якого прагнуть потрапити найкращі танцівники й танцівниці.

«СТБ завжди був новатором і задавав на українському телевізійному ринку високу планку у виробництві масштабних розважальних шоу та гучних реаліті. Свого часу ми вивели професійні танці на новий рівень, зробили їх успішним і затребуваним жанром, закохали в них усю країну і виростили зірок, які стали прикладом для початківців. Ми тримаємо руку на пульсі та прагнемо створювати для українського глядача лише найкращі проєкти. Тому сьогодні ми повертаємо танці на СТБ у форматі, який відповідає найвищим професійним запитам та виробляється на сучасному технологічному рівні», — коментує генеральна продюсерка виробництва програм СТБ Наталя Франчук.

World of Dance — це найбільший конкурс в історії світових танців, відомий у 25 країнах. Телевізійну версію World of Dance успішно виробляють в Америці, Польщі, Філіппінах і Таїланді. Тепер телеверсія з’явиться і в Україні.

«Це найкращий формат сучасного танцювального шоу, який існує на світовому телебаченні. Нові “Танці” на СТБ будуть більш технологічними за рівнем виробництва. Завдяки круглій сцені кожен виступ глядачі й судді зможуть роздивитися в деталях з усіх боків та оцінити його технічні й художні переваги. Цей формат не обмежує учасників за віком 18+ чи кількістю, як було раніше. Відтепер змагатися можна сольно, дуетами, тріо та великими командами. Ми дамо танцівникам і танцівницям найкращий майданчик, де вони зможуть реалізувати свою мрію і продемонструвати талант на найвищому рівні. Це буде справжня танцювальна бомба, і нам уже кортить занурити глядачів у світ краси, унікальних постановок та щирих емоцій — усе те, за що українці так люблять танці на СТБ», — коментує керівник проєкту «Танці. World of Dance» Анатолій Максимов.

Проєкт «Танці. World of Dance» створює команда, яка запускала на СТБ 9 сезонів «Танцюють всі», зробила з Національного відбору на Євробачення головну музичну подію в країні, а цьогоріч відновила легендарне шоу «Україна має талант», яке стало найкращою програмою осіннього телесезону.
Прем’єра грандіозного танцювального шоу в ефірі СТБ відбудеться навесні 2022 року.
Стежте за новинами на офіційних сторінках СТБ, щоб першими дізнатись усі подробиці про проєкт «Танці. World of Dance».
Генеральна продюсерка виробництва програм СТБ — Наталя Франчук.
Виробництво — творча студія Starlight Production.
Директорка студії — Єлизавета Гусєва.
Керівник проєкту — Анатолій Максимов.


Нагадуємо, що ліцензіатами чемпіонату World of Dance в Україні є компанія Udance, яка починаючи з 2019 року провоить націоальний відбір на Чемпіонат Світу World of Dance в Україні. 

#ТАНЕЦЬ #ІНДУСТРІЯ