НОВИНИ

World of Dance Records x Empire

World of Dance створили власний лейбл

На своєму офіційному сайті WOD повідомили, що компанія стала партнером Empire Records та створила власний звукозаписний лейбл. Empire займатиметься коменеджментом музики, що випускатиметься, її маркетингом та промо з дистрибуцією в діджитал та офлайні, повідомляє Variety.

Співзасновники World of Dance, Девід Гонзалес та Майк МакДжин будуть контролювати підписання та розвиток артистів/танцівників з WOD ком’юніті, допомагаючи їм стати світовими музичними розважальними брендами.

Бачення та місія World of Dance залишилися незмінними. "Стати видатним лайфстайл брендом та креативною платформою для танцівників зі всього світу, - наголошує Гонзалес. - Ми завжди поєднували танці, музику та моду в спільне глобальне ком'юніті".

Нагадаємо, що World of Dance - це не тільки танцювальні змагання, а й популярне телешоу на NBC, в суддівському складі якого знаходяться Дженіфер Лопес, Ne-Yo та Дерек Хаф.

З іншого боку, Empire - це дистрибуційна компанія та лейбл з головним офісом у Сан-Франциско. Основним фокусом компанії є хіп-хоп музика, хоча в портфоліо компанії є і інші жанри. Empire співпрацювала з такими артистами, як Kendrick Lamar, Iggy Azalea, Anderson .Paak, Hopsin, Snoop Dogg та багатьма іншими.
#МУЗИКА #ІНДУСТРІЯ