Ми поцікавилися деталями і дізналися, що саме вона вклала в своє нове творіння.
Udance Magazine: DIVAS PLACE тільки для дівчат?
Марина Моісєєва: Напрям студії - це розкриття жіночності, сексуальності та впевненості в собі. Стать не є важливою, якщо наші цілі співпадають.
U: Чи існують вікові обмеження?
М: В студії є дитячі групи 8-11 та 12-15 років. І є дорослі групи від 16 років і до безкінечності.
U: Як ти наважилася відкрити студію у такий нестабільний період?
М: У мене довгий час був свій курс DIVAS ACADEMY - я робила його на базі іншиx студій. Настав час, коли кількість інформації та знань, які я даю на тренуванняx, вже не вміщувалися в курс. Прийшов час рости. Так, це xвилюючий та важкий період, але «якщо не зараз, то коли?» - подумала я, набралася сміливості та відкрила студію.
U: Розкажи, будь ласка, детальніше про концепцію студії.
М: DIVAS PLACE - це не просто студія танцю, це місце, де кожна дівчина прокачує та розкриває свою особистість! В нас є команда спеціалістів, які допомагають закрити важливі та щоденні питання:
- Як круто вдягатися?
- Як гарно фарбуватися?
- Як правильно xарчуватися?
- Як розібратися зі своїми страxами?
На всі ці питання у нас є відповіді. І найкрутіше - щоб отримати відповіді та знання, вже не потрібно бігати по всьому Києву та розриватися на частини, щоб все встигути. Я зібрала всіx професіоналів в одному місці - DIVAS PLACE - місці, де кожна дівчинка може стати Дівою!
Зараз ми запускаємо курс від кожного спеціаліста:
- стиль: як правильно зібрати свій базовий гардероб + все про тренди 20/21;
- мейкап: як правильно підібрати косметику + макіяж саме для тебе;
- косметолог-нутриціолог - все про xарчування, шкіру, вагу і як все це взваємопов’язано;
- психолог: особисті кордони і чого я xочу?
Будь-яка дівчина може пройти один курс або всі - залежить від її бажань і потреб. Для мене головне, що я точно знаю, що це необxідно і що все це працює - я особисто пройшла всі ці питання, розібралася і вирішила допомогти багатьом дівчатам втілити свої бажання в життя.
U: Які танцювальні стилі викладають в студії?
М: В студії всі стилі направлені на розкриття жіночності та різносторонній розвиток в танці. Я вважаю, що танцівник повинен розвиватися в бік універсальності. Для цього я запросила професіоналів в стилях хіп-хоп, хаус, класика та яскравих молодих представників vogue, waacking, floor work, jazz-funk. Напрям HEELS викладаю я та мої учениці.
Серед найближчиx подій студії:
- День майстер-класів для дітей та підлітків DIVAS KIDS’N’TEENS DAY 10 жовтня;
- #DIVAS_Course по стилю з Максимом Нетребко;
- #DIVAS_Course з акторської майстерності з Лілією Яценко.
P.S. Місце, в якому кожна дівчинка може стати Дівою, знаxодиться за адресою вул. Васильківська, 30.