НОВИНИ

WODUA20, Best Dance Crew та Global Talent у минулий вікенд

Минулий вікенд стрічки соцмереж та сторіз після 7 місяців мовчання були переповнені медіа з трьох знакових подій - Global Talent Superfinal, Best Dance Crew Kyiv Cup та World of Dance Ukraine, які було перенесено з березня на жовтень у зв'язку з карантинними заходами!

Усі три дні, з 23 по 25 жовтня, були дуже насиченими і емоційними, бо ще тиждень тому організатори не були упевнені, що події відбудуться у зв'язку з посиленням карантинних заходів. Але усі учасники і організатори, напевно, наскільки цього бажали, що усе відбулося і відбулося на високому рівні. Були дотримані усі потрібні норми, у глядацькому залі - 1 людина на 5 кв. м. і не більше 50% заповнюваності, температурний скрінінг на вході, масковий режим, дезинфектори, про що постійно нагадували ведучі. Щоб уникнути скупчення, організатори подбали про окрему простору зоновану залу для учасників на іншому поверсі, де вони збиралися згідно своєму таймінгу і виходили до сцени чітко за розкладом. Дотримуючись рекомендацій на касі було реалізовано систему оплати за QR кодами, щоб уникнути зайвих контактів через готівку. Для тих, хто не зміг потрапити на події з поважних причин, було організовано онлайн трансляцію з 4 камер у відмінній якості.

23-24 жовтня учасників оцінювали запрошені незалежні судді з України, а на WODUA20 - спеціально запрошені хедлайнери з США, Бельгії, Угорщини, Білорусі та України, які ще прокачали учасників на Workshops WODUA!

Щодо рівня учасників - усе було на висоті, зібрались насправді виконавці дуже високого рівня. Замість тисячі слів погляньте краще на ці емоційні фото з івентів та перенесіть себе у ту атмосферу свята, яка була на сцені усі три дні!

Global Talent Superfinal.
Результати 23 жовтня | Результати 24 жовтня

Best Dance Crew Kyiv Cup 2020 | Результати 24 жовтня

World of Dance Ukraine 2020 | Результати All Juniors | Результати Upper & TeamPh: iSky.jpg
#ТАНЕЦЬ #ІНДУСТРІЯ #ІВЕНТИ