НОВИНИ

СТБ припинило співпрацю з Денисовою

На початку лютого телеканал СТБ оголосив про початок зйомок масштабного шоу «Танці. World of Dance», яке є українською адаптацією всесвітньовідомого формату компанії NBCUniversal.

Прем’єра шоу була запланована на березень, але відкладена через початок повномасштабного вторгнення росії в Україну. Наразі, український мовник анонсує прем’єру шоу і зміни, що відбулись в ньому.


Одна з судей проєкту, громадянка України Тетяна Денисова, відмовилась від публічного засудження російського терору та заяв на підтримку України. В зв'язку з цим телеканалом СТБ ще весною було прийнято рішення припинити будь-яку подальшу співпрацю з Денисовою та виключити її прояви у головній танцювальній прем’єрі осені. Щоб реалізувати прийняте рішення, канал перемонтував відзняті до 24 лютого епізоди, вирізавши всі фрагменти за участю журі.


В той же час Денисоу анонсують як суддю танцювалного проєкту Новые танцы в рф. Багато хто з колишніх колег Денисової намагався дізнатись її публічну думку про війну в Україні, але її поява на телеканалі країни - агресорки говорить ама за себе і за її позицію - "гроші не пахнуть".

#ТАНЕЦЬ #ІНДУСТРІЯ