НОВИНИ

7 речей, які снікерхеди можуть зробити вдома

1. ОРГАНІЗУЙТЕ СВОЮ КОЛЕКЦІЮ

Настав час для цього, і ви це знаєте. Наведіть певний порядок у тому хаосі порожніх коробок для взуття, очистіть свою колекцію і виставіть свої цінні екземпляри на показ, як вони цього заслуговують. Сортуйте їх за маркою, моделлю, кольором, роком і так далі ... Це може здатися досить втомливою роботою - і це, мабуть, буде - але повірте нам: нагорода за результат, красиво влаштованої полки для кросівок варта того.

image
2. ПОЧИСТІТЬ ВАШІ КРОСИ

У будь-якому випадку, наразі колекція потребує сезонної весняної чистки, давайте прямо зараз це зробимо. Ці брудні тапулі потребують глибокого очищення, ваші снікери потребують догляду за замшею, і навіть та пара, яку ви не носили місяцями, виглядатиме набагато краще після того, як пара крапель води змиють шар пилу. Не забудьте поставити кілька взуттєвих колодок, щоб допомогти вашим улюбленцям набути форми і додати трохи відштовхувального спрею.
image

3. ВІДПУСТІТЬ ЗАЙВЕ

Будьте чесними: у вашому сховищі є кілька кросівок, які вам подобаються, але ви насправді не любите їх носити. Вони стискають ваші пальці ніг, сидять на нозі занадто вільно, або не відповідають жодному з ваших улюблених підходів. Просто відпусти їх. Це буде добре. Ви чистили їх у будь-якому випадку, а тепер саме час виставити їх на продаж і перейти до кращих шузів. Десь може бути хтось, хто відчайдушно шукає саме таку модель.
image

4. ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З ВАШИМ СТАРИМИ СНІКЕР ДРУЗЯМИ


Пам'ятаєте снікер чати в месенжерах? Facebook групи? Та одну людину з іншого кінця світу, яка підігнала вам пару GEL-LYTE IIIs чи старовинні Le Coq Sportifs просто так?Напишіть їм усім, запитайте, як ідуть справи. Вони можуть опинитися в ситуації, дуже схожій на вашу наразі - або ще гірше. І як відомо, випадкові вчинки доброти - це чудовий спосіб зробити чийсь день кращим.
image

5. ВИКОРИСТОВУЙТЕ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ СОЦІАЛЬНОГО ДИСТАНЦІЮВАННЯ
Зазвичай ми всі з такою маньяковою дурною дупою "Виходь і носи свої шкари". Але зараз не час для цього. Будьте вдома та скористайтеся перевагами соціальних медіа, щоб спілкуватися зі світовою снікер ком'юніті. Якщо ви користуєтесь Instagram, перегляньте власну галерею на смартфоні і закиньте на аккаунт кілька старих знімків, які ще не публікувалі. Або проявляйте творчість, та робіть нові фотки у власній квартирі.

image

6. ДОПОМОГАЙТЕ СВОІМ БЛИЗЬКІМ У РАЗІ ПОТРЕБИ

У багатьох країнах, які постраждали від коронавірусу, люди беруть участь у якійсь формі сусідської допомоги. Ідея проста: ті, хто не входить до групи ризику COVID-19, залишають записки у передпокої свого будинку, пропонуючи придбати продукти, ліки або виконувати доручення для літніх сусідів чи людей із наявними передумовами. Отож, надягайте улюблені снікери, та допоможіть захистити своїх сусідів.
image

7. ПІДТРИМУЙТЕ СВІЙ ЛОКАЛЬНИЙ SNEAKER МАГАЗИН

Це не тільки Supreme або провідні магазини великих брендів, таких як Nike, Adidas та інші. Чимало цегельно-будівельних магазинів також довелося закрити через пандемію COVID-19, захищаючи як своїх клієнтів, так і працівників. І хоча всі роздрібні торговці побачать економічні наслідки цієї кризи, малий та середній бізнес спочатку сильно постраждають. Тож перейдіть до інтернет-магазину місцевого магазину кросівок і замовте щось. Або просто залиште коментар у своїх соціальних каналах і повідомте їм, що ви все ще там. Ми всі в цьому разом - по-справжньому.
image
#СНІКЕРИ #ЛАЙФСТАЙЛ