НОВИНИ

Танцювальний фільм про Терпсиxору

«Знаходитись серед танцівників, які пластичні не лише тілом, а ще і думками – велика вдача, і саме таких вільних та пластичних думками людей я шукав для нашого кадру», - пише Анатолій Сачівко у своєму Інстаграмі про нову відео-роботу, для якої він виступив режисером.

Це кліп на трек Дмитра Авксєнтьєва a.k.a. Koloah під назвою «Opening».

Оператором виступив Микита Кузьменко.

Анатолій дуже яскраво описав роботу, і завдяки цьому опису вона набуває ще цікавішого змісту:

«Ідея виникла давно, десь у 2017-му була вигадана для іншого артиста, але не склалося, та ідея чекала своєї нагоди реалізуватися.

Спочатку хотілося створити сам стан, що має переконливий клімат, нерв, притяжіння, потім з’явилася героїня, яку потрібно було наситити достатньою кількістю якостей, щоб вона стала живим свідком обставин, світу у кадрі, де їй доведеться жити.

Є така богиня Терпсіхора, у давньогрецкій міфології муза танців та хорового співу, донька Зевса та Мнемосини, мати Сирен.

Античний світ вірував в те, що культура руху допомагає усвідомити задум природи.
Музику вони сприймали, як ритм, що йшов від серцебиття.

Муза Терпсіхора, чиє ім’я походить від слова насолода, надихала оточуючих своїм таланом.

Танець та музика здатні збагатити духовний стан створіння, взаємодія з цими видами мистецтв наділяє людину особливими якостями, головними з яких є чуттєвість та емоційність, що трансформуються у фізичну виразну дію або вчинок.

Терпсіхора народила своїх дітей-сирен в одне із морів Греції, дітей було багато і кожен був талоновитим та здібнім до мистецтв і наук.

Коли ти щиро віддаєшся своїй справі, наприклад, танцю у просторі, ти постійно змінюєшся трансформуєшся перероджуєшся і, якщо довкола тебе є однодумці, ваші ідеї зіллються в загальний океан думок і рішень, які неменуче залишать у кожному слід та призведуть до нових народжень або перероджень».

Також на сторінці xореографа та режисера можна прочитати цікавинки про процесс зйомок кліпу. 
#ТАНЕЦЬ #МУЗИКА #ІНДУСТРІЯ