НОВИНИ

Double Triple Summer Fest - нова історія екстріму

Подіум на Double Triple Summer Fest - World Cup Skateboarding 2021 Зліва направо: 4th Mauro Iglesias, 2nd Richard Tury, 1st Matias del Olio & 3rd Martin Pek.

13-15 серпня у Києві пройшов літній фестиваль Double Triple Summer Fest. Вперше в Україні відбулися змагання такого рівня за участю 31 країни та близько 200 райдерів.


На літній версії екстремального івенту Double Triple призовий фонд піднявся до 14 000 євро, а міжнародні змагання також були офіційним контестом Кубку світу зі скейтбордингу (WCS).

Локація події незмінна — Арка дружби народів у серці Києва з панорамою на Дніпро. А от декорації було не впізнати. Літній змагальний майданчик площею понад 2000 квадратних метрів був оформлений у вигляді аеропорту, що переніс спортсменів та глядачів в атмосферу подорожей. Він містив термінал прибуття, справжній літак, трапи, сигнальні вогні, багажне відділення, стійку реєстрації і бізнес-лаунж.

Подія проходила 3 дні. У перший день відбувся Ukrainian Session — українські скейтери та райдери змагались між собою за кваліфікацію на WCS та міжнародну частину BMX-змагань.

14 серпня стартував вже міжнародний контест. Спочатку спортсмени проходили кваліфікації, ау неділю, 15 серпня, виступили у півфіналі та фіналі відповідно. Також у неділю розіграли приз за найкращий трюк контесту.

#ІНДУСТРІЯ #ІВЕНТИ