25 грудня відбувся особливий брейкінг баттл, учасниками якого могли стати лише професіонали віком до 18 років включно. За допомогою on-line відбору до списку ТОП32 потрапили круті бі-бої різного віку. Наймолодшим виявився 8-річний бі-бій Triton.
BATTLE стартував. За мікрофоном традиційно MC VLADEE (Влад Салун), за вертаками DJ SLEF, у суддях: Bgirl KILLA KIM, Bboy Lussy Sky, Bboy Kuzya.
![](https://static.tildacdn.com/tild3639-3434-4864-a333-303132353264/TOP32.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3831-3835-4639-b164-386262623066/IMG_2322.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6535-6137-4536-b335-316130633261/IMG_2321.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3330-3465-4362-a434-613565323561/IMG_2326.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3632-3336-4231-b232-333562613263/IMG_2315.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6465-3637-4763-b739-316363383230/IMG_2318.jpg)
На танцполі був не дитячий брейкінг! Варто зазначити, деякі діти вже зараз у своєму юному віці показують крутий дорослий брейкінг світового рівня. Сітка батлів виглядає так!
![](https://static.tildacdn.com/tild6437-6331-4431-b436-376435393137/D0A1D0B5D182D0BAD0B0.png)
Переможцем баттлу став представник міста Львів, команди NAVI – BBOY RAPTOR. Вдруге поспіль Раптор виграє баттл 1×1 на BATTLE SCHOOL KIDS та вдруге поспіль у фіналі Raptor VS Stimul!
![](https://static.tildacdn.com/tild3334-6564-4438-a434-666337303635/IMG_2331.jpg)
Ізюминкою вечора став EXHIBITION BATTLE миж суддямы BBOY LUSSY SKY VS BBOY KUZYA
![](https://static.tildacdn.com/tild6236-3539-4462-a430-643462373865/IMG_2328.jpg)