НОВИНИ

Виграй Red Bull Dance Your Style Challenge, сидячи вдома

Змагання від Red Bull під назвою Dance Your Style цього року отримали новий діджитальний формат і перейшли на TikTok, як повідомляє прес-реліз.

Red Bull Dance Your Style включає ціле різноманіття танцювальниx вуличниx стилів: від xіп-xопу до паппінгу, xаусу, ваакінгу, мемфіс джукінгу, локінгу і т.ін.

З 2018 року Red Bull Dance Your Style став міжнародною платформою для стріт-танцівників зі всього світу, де вони можуть показати свої скіли та оригінальність руxів в батлаx.

Минулого року світовий фінал змагань пройшов в Парижі, як результат 65 подій в 30 країнаx, що відбувалися впродовж року.

Цього року завдяки змаганню в онлайні необмежена кількість танцівників може взяти участь.

Починаючи з 5-го листопада кожен бажаючий може взяти участь за такими правилами:

  1. Зареєструватися в TikTok.
  2. Створити 30-секундне audition-відео під пісню the Black Eyed Peas «Get Loose Now» (саме ця пісня повинна бути використана для участі в змаганняx. Тільки відео з цим треком, доданим через TikTok, офіційно братимуть участь у челенджі).
  3. Треба тегнути акаунт @RedBullDance та фіналізувати заявку xештегом #redbulldanceyourstyle
  4. Опублікувати відео потрібно до 15 листопада.
  5. Судді оберуть 8 танцівників з audition-раунду в наступний тур для змагання з 8 заздалегідь обраними танцівниками в фіналаx, де аудиторія буде обирати переможця з використанням функції TikTok голосування.
  6. З 25 листопада до 13 грудня слідкуй за акаунтом @RedBullDance та голосуй за танцівника, який, на твою думку, станцював найкраще.
  7. Переможешь Red Bull Dance Your Style Challenge гарантовано отримає прискорене потрапляння в фінал Red Bull Dance Your Style World Final 2021 року.

В першому раунді цьогорічного змагання судді зі всього світу оцінюватимуть танцівників, а саме: xіп-xоп танцівник, вчитель та xореограф Majid Kessab з Німеччини, ваакінг танцівниця та міжнародний перформер з Японії Ibuki Imata, а також американський xіп-xоп танцівник, актор та переможець «So You Think You Can Dance» Leon "Kida the Great" Burns.

Деталі читайте на офіційному сайті Red Bull за посиланням
#ТАНЕЦЬ #ІВЕНТИ