НОВИНИ

Instagram видалятиме акаунти за образи у Direct

Компанія оголосила про нововведення в політиці: тепер Інстаграм почне видаляти профілі користувачів за образи і ворожі висловлювання в особистих повідомленнях. Раніше за таке соцмережа тільки тимчасово блокувала можливість спілкуватися в Direct

В Інстаграм відзначили, що образи на расовому чи релігійному ґрунті також потрапляють під нові правила. Якщо користувач створить новий обліковий запис для обходу блокування, його теж забанять без можливості відновлення.

Команда соцмережі зізналася, що «відстежувати образи в Direct складніше, ніж в коментарях, оскільки месенджер призначений для для особистих повідомлень», а також уточнила, що не порушуватиме таємницю листування користувачів.

Крім того, платформа дозволить відключати повідомлення від сторінок, на які користувач не підписаний. Поки така функція доступна тільки бізнес-акаунтів і сторінок з великою кількістю передплатників.

Чому Інстаграм змінює правила
Однією з причин нововведень стали скарги футболістів британських клубів «Манчестер Юнайтед» і «Суонсі» - вони розповіли про расистські образи в Інстаграмі.

У компанії уточнили, що в подальшому планують співпрацювати з правоохоронними органами Великобританії і боротися проти розпалювання ненависті. За запитом працівників служб, вони будуть надавати усю потрібну інформацію про конкретні випадки, пов'язані з ворожими висловлюваннями в соцмережі.
#ІНДУСТРІЯ