МОЖЛИВОСТІ

Online audition for the Dart Studios Profitraining Iintensive

DART Studios шукає мотивованих та амбіційних танцюристів, які прагнуть розширити свої знання та прорвати свої художні межі протягом 10 місяців інтенсивного навчання.

Де: Інтернет
Коли: Кінцевий термін 15 червня 2021 року
Кінцевий термін подання заявок: 15 червня 2021 року

DART STUDIOS - це найбільший та найсучасніший танцювальний простір у Берліні, куди танівники з’їжджаються з усіх куточків світу, щоб взяти участь у революційному тренінгу, який проводять деякі з найвідоміших європейських інструкторів. Він призначений для танцюристів допрофесійного та професійного рівня, які хотіли б тренуватися поруч із DART Dance Company. Студія DART Profitraining Intensive допоможе розширити всі аспекти знань танцюристів за допомогою наших всесвітньо відомих викладачів, які змінюватимуться щотижня, дозволяючи танцюристам повністю зануритися в стиль і техніку викладача, а також дозволити їм пройти глибину їх артистизм і вийти за межі своїх технічних можливостей.

Крім того, учасники DART Studio матимуть можливість взяти участь у творчій лабораторії, яка завершиться прем'єрою разом з DART Dance Company.

На додаток до щоденних інтенсивних тренувань, усі наші танцюристи отримуватимуть виступи та можливості для продумування. Окрім цього, DART Studios також буде представлений та розвинутий як центр прослуховування; отже, ми сподіваємось представити учасникам безліч варіантів забезпечення або проектної роботи, або навіть корпоративних контрактів, що є метою DART Studios.

Щоб подати заявку, надішліть нам своє резюме та мотиваційний лист із поясненням, чому ви хочете бути учасником інтенсиву прибутку DART Studios

- Будь ласка, надішліть нам балетне відео (маленька баре, центр та 2 стрибки)

- Сучасне відео: будь ласка, додайте підлогу та стоячий матеріал

- Імпровізаційне відео або кадри перформансу.

Витрати для учасників: Прослуховування безкоштовне, програма коштує 3000 євро за 10-місячну програму.

Контактні дані: Будь-які запитання стосовно програми DART Studios можна направити тут: - dartintensive@gmail.com

Для отримання додаткової інформації відвідайте dartstudios.de
#ПРОСЛУХОВУВАННЯ