МОЖЛИВОСТІ

The Groundbreakers шукають танцівників

Танцювальна компанія The Groundbreakers (Нідерланди) шукає артистів, що мають мінімум 3 роки досвіду танцю, особливу художню інтуїцію та унікальні навички, такі як танці брейкінг, акробатика, магія, гімнастика, кунг-фу та інше!

Де: Online Audition
Коли: Наразі відбувається
Кінцевий термін подачі заявок: 31 вересня 2020 року

The Monkey King - це нова постановка сюрреалістичного танцю від The Groundbreakers, а також акробатична трупа Цзянсу Нанкін у Китаї. Робота починається в Китаї у грудні цього року і переходить у новий рік приблизно до 15 січня 2021 року. Танець натхненний історією Сун Уконг, головного героя класичної китайської літератури «Подорож на Захід».
Танець - це співпраця з провідними міжнародними акробатами. Наш танцювальний фонд був створений 12 років тому. За останні 6 років ми успішно створили багато міжнародних танцювальних постановок. Ми провели кілька гастролей по Китаю та Нідерландам з дивовижними відгуками. Зараз ми шукаємо сильних танцівників.

Як подати заявку: будь-ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист та особисте 1-хвилинне каскадне відео та особисте фото у фас на tao@groundbreakers.nl t.a.v.Cunsong Xu.
Це оплачувана робота за робочим контрактом. Ваша зарплатня визначається правилами CAO голландського танцю та залежить від вашго досвіду.

Контактні дані:
Художній керівник: Cunsong Xu tao@groundbreakers.nl
Керівник бізнесу: Rose Hendriks info@groundbreakers.nl

Для отримання додаткової інформації відвідайте groundbreakers.nl/nieuws
#РОБОТА #ВІДКРИТІ КОНКУРСИ