МОЖЛИВОСТІ

YES Academy Ukraine 2020 Broadway

Крутезна можливість для тих, хто в захопленні від бродвейських мюзиклів. Неважливо співаєте ви, танцюєте джаз, хіп-хоп або брейк-данс. Навчатися у неймовірних викладачів з США можна вже в Україні. 

Де: Art Jazz, American Voices, Рівне, Україна
Коли:  19 - 28 серпня 2020 року
Кінцевий термін подачі заявок: 1 серпня 2020 року

Цікаво?
Якщо ви - студент або професійний вокаліст, актор, танцівник у віці від 16 до 30 років! Триває конкурс на участь у міжнародній освітній програмі Yes Academy Ukraine 2020!

Навчатися вокалу, сценічної майстерності, постановки Бродвейських мюзиклів, хореографії, хіп-хопу та брейкдансу у викладачів з Нью-Йорку, отримати сценічний досвід в жанрі Бродвейського театру та брати участь у масштабному фінальному шоу в рамках міжнародного джазового фестивалю “ART JAZZ” - в серпні 2020 року в місті Рівне!

Участь в YES Academy є безкоштовною, відбудеться в Рівному 19-28 серпня, проте програма покриває витрати на транспорт, проживання та харчування для 40 учасників з інших міст завдяки підтримці U.S. Embassy Kyiv Ukraine!

Подати заявку на участь в програмі Yes Academy Ukraine 2020, ви можете за посиланням до 1 серпня

Подробиці на сайті: yesacademyukraine.tilda.ws

Якщо у вас виникли запитання, зверніться до адміністрації програми:
Тел. +380977576164

Подавайте заявки, приєднуйтесь до офіційної сторінки Yes Academy Ukraine 2020 в Facebook/Instagram та поширюйте новину серед друзів! 


#ВІДКРИТІ КОНКУРСИ