МОЖЛИВОСТІ

Audition for Darts Dance Company's DSP Professional Dance Program

DSP Dance Company шукає студентів-ентузіастів, які приєднаються до їх захоплюючої 10-місячної навчальної програми в БЕРЛІНІ!

Де: Tanzhalle Berlin, Eichborndamm 167, 13403 Berlin, Germany
Коли: 28 березня 2021 року
Кінцевий термін подання заявок: 24 березня 2021 року

Професійна танцювальна програма DART DSP, що управляється DART Dance Company, знаходиться в одному з найбільш захоплюючих, інноваційних танцювальних просторів Європи, куди художники з усього світу приїжджають, щоб розсунути творчі межі, експериментувати з новими роботами, натхненними DART Dance Company, щоб досягти за межі можливого і прагнути до неможливого. Метод DSP вважає, що працюючи за допомогою руху, дихання, музики та динаміки, ви маєте можливість дослідити та визначити свою фігуру.


Основна увага цього танцювального тренінгу полягає у професійному та перформативному досвіді: Ви навчитесь, працюючи з членами нашої компанії та нашими всесвітньо відомими запрошеними викладачами та хореографами, які сприятимуть створенню яскравого та креативного середовища.


На додаток до тренінгу, усі наші танцюристи отримають досвід виступу, професійну фотосесію, відеоролики, а також зможуть створити та поставити хореограф спектаклю, який можна буде виконати в театрі. Крім того, наприкінці року одному з членів DSP буде запропоновано навчання в DART Dance Company.

Щоб подати заявку на прослуховування, надішліть своє резюме на адресу dartaudition@gmail.com або запитайте більше інформації про програму DART DSP.

Витрати для учасників: Немає витрат на прослуховування.

DART DSP Посилання на відео: https://youtu.be/quQaseQwtM4

Для отримання додаткової інформації відвідайте https://www.dsp.theater/
#ПРОСЛУХОВУВАННЯ