МОЖЛИВОСТІ

Choreography Days 2020 – by Hania (Hanna) Szymczak

Це 20-денний dance & movement  челенж, відкритий для усіх зацікавлених рости як хореографи та композитори руху.

Де: World Wide
Коли: 11- 30 серпня 2020 року
Кінцевий термін подачі заявок: 7 серпня 2020 року


Мета та особистий виклик для кожного, хто візьме участь, - створити нову фразу руху або комбінацію щодня протягом 20 днів, з 11 серпня 2020 р. по 30 серпня 2020 р. Це простір для практичного акту прийняття хореографічних рішень в результаті у встановленій хореографії або набір балів руху до кінця кожного дня (на відміну від запису імпровізації) протягом двадцяти днів! Це місце для того, щоб спробувати, провалитись, потренуватися і не бути ідеальним.
Кожен зареєстрований учасник буде прийнятий до офіційної групи у Facebook, де щодня надаватиметься хореографічне повідомлення та де ми будемо ділитися роботою кожного дня між собою.
Проект організований танцівником-хореографом Hania (Hanna) Szymczak [США / PL], а офіційним партнером проекту є Teatr ROZBARK (Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK) у місті Битом, Польща.
Для всіх, кому 20 днів хореографії здаються трохи непростими -

«Скажімо, теоретично в середньому люди провалюються 10 разів, перш ніж досягти успіху. Моя порада? Робіть це якомога швидше ». - Трей Сміт

Чим більше ви дозволите собі практики, тим більше буде розвиватися ваша практика! Дихайте, приймайте фразу "Зробити краще, ніж досконало!" і кинь собі виклик піти на це. Нехай це буде насичений і плідний час для вашої професійної практики!

ПРИМІТКА. Також є можливість зареєструватися як "команда", тобто група / танцювальна компанія / школа танцю / тощо. і розділити дні викликів між собою. Ми радимо вам розглянути кожну реєстрацію індивідуально протягом 20 днів!

Для отримання додаткової інформації відвідайте нашу офіційну подію у Facebook.

Якщо ви композитор і створюєте музичні треки, запрошуємо Вас звернутися до нашого відкритого конкурсу композиторів CD2020:

Як подати заявку: спочатку уважно прочитайте повну інформацію, надану в описі події у Facebook. Далі підпишіться через нашу форму Google.

Безкоштовно для учасників
#ВІДКРИТІ КОНКУРСИ #ІНТЕНСИВИ