МОЖЛИВОСТІ

The Danish Girl

Black Box Dance Company  шукає професійну танцівницю з особистим розумінням трансгендерної та квір-самобутності для танцювального перфомансу "The Danissh Girl", хореографія Tim Rushton. Прем'єра в сезоні 2021-22.

Де: Dansekapellet - Bispebjerg Torv 1, 2400 København NV Denmark
Коли: 25.10.2020 - 26.10.2020
Кінцевий термін подачі заявок: 24 серпня 2020 року

Black Box Dance Company шукає професійну танцівницю на головну роль у танцювальному перфомансі "The Danissh Girl" за мотивами роману David Ebershoff, також відомого за фільмографією у 2015 році. Хореографія відомого хореографа Tim Rushton.

* Ми шукаємо виняткового професійного артиста та виконавця, з особистими та глибокими знаннями та досвідом трансгендерної та квір-самобутності.

Ви повинні бути пристрасними, універсальними та мати сильну фізику, високий рівень технічних та композиційно-імпровізаційних навичок, а також виняткову сценічну присутність, драматичні здібності та артистизм. Ви повинні вміти грати персонажа, а також проживати його роль.

Ми дуже цінуємо танівників, відданих, творчих, допитливих, сміливих, відкритих, відповідальних, співчуваючфї та добрих до колег, які насолоджуються мистецькими викликами та динамічною роботою. Як танцівник, ви будете частиною групи, що складається з 6 танцівників та 1-2 учнів. Окрім виступу у постановці, від вас вимагатиметься участь у щоденній навчальній та рекламній роботі та опанування інших ролей у репертуарі.

В наявності маємо одін котракт. Це оплачувана можливість відповідно до державних регламентів Данії. Проживання включене до контракту.

Періоди контракту:

14.03.2021–17.03.2021 & 29.08.2021- 20.11.2021 & 1.02.2022 - 14.03.2022

Про Black Box Dance Company:

Маючи базу в Холстебро, Данія, Black Box Dance Company в основному складається з професійних танцівників, що починають власну кар'єру, які залишаються в компанії приблизно на 3 роки. Компанія гастролює з різноманітними виставами, що складаються з невеликих, великих, молодіжних, дорослих, нових творів, репертуарних творів тощо, як на національному, так і на міжнародному рівні. Компанія з моменту свого народження в 2013 році досягла значних успіхів і постійно розширюється.

Якщо ви хочете дізнатися більше про компанію, перегляньте наступний ролик:


Або подивіться наші останні трейлери

Щоб подати заявку, надішліть електронний лист на адресу audition@musikteatret.dk
Де обов'зково мають бути включені:
• резюме у PDF із повним іменем, віком, національністю, номером телефону, освітою, досвідом та контактами колишніх роботодавців. Резюме повинно містити портретне зображення.
• Прямі посилання на потокове відео. Посилання мають бути не запаролені, інакше вони не будуть розглянуті.
• Мотиваційний лист, максимум 300 слів, у PDF або Word.
• Портретне зображення (також як окремий PDF-файл).

Запрошені отримають повідомлення 7 вересня 2020 року. Прослуховування проводиться лише за запрошенням.

COVID19: Танцювальна компанія "Black Box" буде дотримуватися настанови, наданих владою Данії.

Контактні дані:
David Cornelius Price
Асоційований художній керівник та продюсер, Black Dance Dance Company
dcp@musikteatret.dk

* Ми готові відповісти на запитання з 5 серпня 2020 року.
#ПРОСЛУХОВУВАННЯ #РОБОТА