МОЖЛИВОСТІ

Audition for a high intensive dance programme in Barcelona

PAR en Dansa - це нова високопродуктивна програма безперервного формування, спрямована на молодих танцівників у віці від 16 до 22 років, які хочуть зробити стрибок у професійному світі. Програма складається з 40 годин на тиждень інтенсивного тренування балету в оптимальних закладах, що пропонуються Культурним центром Terrassa, та наставництва видатних професіоналів танцю.

Де: Terrassa, Барселона, Іспанія
Коли: Курс 2021-2022
Кінцевий термін подання заявок: 14 лютого (виїзне прослуховування) або 26 лютого (для онлайн прослуховування)

Прослуховування призначене для молодих танцюристів у віці від 16 до 22 років, які хочуть взяти участь у цій програмі високого рівня, щоб зробити стрибок у професійному світі танцю. PAR en Dansa - це нова високопродуктивна програма безперервного формування, спрямована на молодих танцюристів у віці від 16 до 22 років, які хочуть зробити стрибок у професійному світі. Програма складається з 40 годин на тиждень інтенсивного навчання балету в оптимальних закладах, що пропонуються Культурним центром Terrassa, та наставництва видатних професіоналів танцю.
Танцюристи PAR мають можливість розвивати свої здібності на великих сценах і брати участь у привілейованих постановках, таких як "Лускунчик", Родольфо Кастелланос або "Коппелія", нове творіння Мікеля Г. Фонта.
Більше того, молоді танцюристи встановлюватимуть прямий контакт з усіма міжнародними танцювальними компаніями, запрограмованими Культурним центром Terrassa, такими як Тьєррі Маландейн або Лусія Лакарра. Ці контакти також пропонують справжню та пряму інформацію від танцюристів, які пережили той самий досвід, щоб вони могли дати пряму пораду та реальне розуміння світу танцю.
Танцюристи PAR також отримують індивідуальну допомогу та тренінги, щоб навчитися брати участь у прослуховуваннях або вивчати зв’язки з громадськістю, а також подавати заявки на міжнародні конкурси, такі як Prix de Lausanne або YAGP.

Щоб подати заявку, заповніть форму на нашому веб-сайті.
https://www.pardansa.com/uk/auditions/

Контактні дані: auditions@fundacioct.cat
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте https://www.pardansa.com/en/auditions/
#ПРОСЛУХОВУВАННЯ