МОЖЛИВОСТІ

Audition Skopje Shtip Dance Academy

Skopje / Shtip Dance Academy в Державному університеті імені Гоце Дельчева в П. Македонії, яка працює в Скоп'є і керується доктором наук, Рісімою Рісімкін. Навчання розпочнеться з жовтня 2020 року з бакалаврату, трирічного навчання сучасному танцю англійською мовою, по закінченню якого студенти мають право на ступінь бакалавра мистецтв в області Contemporary Dance Performance.

Де: Скоп'є, П. Македонія
Коли: з 10 по 20 серпня 2020 року
Кінцевий термін подачі заявок: 31 липня 2020 року

Англійська версія програми включає такі теми: Contemporary dance; Improvisation and composition; Classic ballet; Jazz Ballet, Urban Styles; Hip-hop; History of Dance, Partnership; Laban Analysis, World Music and Repertoire.

Усі курси ведуть досвідчені професори, і під час навчальної програми будуть резиденції іноземних професорів та хореографів.
Танцювальний відділ UGD пов'язаний з різними танцювальними академіями з-за кордону, з якими є можливості для обміну.
Викладання є інтенсивним, з понеділка по п’ятницю, згідно з навчальною програмою, і в той же час студенти матимуть можливість попрактикуватися у Скопському театрі танцю, а це означає, що вони братимуть участь у виробництві та підготовці вистав та виступатимуть у країні та за кордоном. Диплом буде англійською мовою і діє в будь-якій точці світу. Студії кафедри сучасного танцю знаходяться в центрі Скоп'є.
Після закінчення студенти матимуть можливість продовжувати наші магістерські програми Contemporary Dance Choreography & Education.
Потенційні кандидати повинні мати середню освіту та пройдуть прослуховування (в режимі он-лайн, 10 - 20 серпня 2020 року).

https://www.facebook.com/SkopjeShtip-Dance-Academy-1412822022334127/

Як подати заявку: Учасник має надіслати резюме та коротке відео з 1 по 31 липня 2020 року на адресу risima.matevska@ugd.edu.mk
Витрати учасників: безкоштовне прослуховування, вартість навчання - 1000 євро на рік

Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку fa.ugd.edu.mk/index.php/mk
#ПРОСЛУХОВУВАННЯ #КУРСИ