МОЖЛИВОСТІ

Dance Film and International Choreographer

П'ять найпопулярніших фільмів продемонструють у Hamburg Metropolis Kino у 2021 році. Режисерам буде запропоновано представити свої фільми та стати частиною мережі Tanzahoi International Dancefilm Festival.

Де: Online Stream
Коли: 4–6.вересеня 2020 року
Кінцевий термін подачі заявок: 8 серпня 2020 року

TANZAHOi - це міжнародний танцювальний фестиваль, який вперше відбувся у Гамбурзі в 2018 році. Ми розширюємося цього року і додаємо показ та промоцію танцювальних фільмів. Міжнародний фестиваль танцювального кіно TANZAHOi має на меті об'єднати кінорежисерів, продюсерів, хореографів, танцівників та глядачів.

Завдяки пандемії TANZAHOi відбудеться в Інтернеті. Оргатори фестивалю відберуть фільми для показу до кінця серпня. П'ять найпопулярніших фільмів будуть показані у Hamburg Metropolis Kino в 2021 році.

Протягом першого тижня вересня 2020 року фестиваль запросить режисерів представити власні фільми у прямому ефірі на tanzahoi.org. Ми надамо платформу для громадськості та директорів для обговорення та взаємодії після презентації.

Зверніться до нас у серпні, щоб дізнатися про фестиваль цього року, і не соромтесь звертатися до нас з будь-якими питаннями! Ми не можемо дочекатись на зустріч з вами вже незабаром.

1.Фільми для показу будуть обрані організаторами фестивалю. Щоб взяти участь у конкурсі, фільм повинен:
* Матирозширення Full HD (1920 × 1080).
* Бути знятим і змонтованим з січня 2018 по серпень 2020 року.
* Мати тривалість від 5 до 30 хвилин.
2. У випадку, якщо фільм має діалогове вікно, його слід підписати англійською мовою. Фільм буде показаний з оригінальною аудіо доріжкою.
3. Фільми, що беруть участь у конкурсі, будуть показані до двох разів. Переможці до трьох разів.
4. Режисери мають бути присутніми принаймні на одному з онлайн-показів фільмів та бути частиною Q&A з аудиторією та організаторами фестивалю.
5. Переможцями будуть перші п’ять фільмів з найбільшою кількістю глядачів на онлайн-екранізаціях під час фестивалю.
6. Посилання з фільмом для відбору має дійти до фестивалю не пізніше 08.08.2020 року.
7. За показ в Hamburg Metropolis Kino плата не стягується. Режисери будуть запрошені на показ. Відшкодування за проживання та витрати передбачено. У визначений час переможці будуть повідомлені фестивалем про розмір цієї компенсації.
8. Учасники гарантують, що вони мають усі права на музику, фотографію та очищені права учасників команди та танцівників на участь у фестивалі та на показ у 2021 році. .
9. Реєстрація для участі передбачає прийняття та виконання умов, написаних тут. Фестиваль залишає за собою право робити винятки та приймати рішення щодо майбутніх ситуацій, не описаних у цьому регламенті.
10. Усі фільми можуть бути частиною мережі TANZAHOi. Якщо ви зацікавлені приєднатися до нас, ми повідомимо вас про умови.

Як подати заявку: filmfreeway.com/TANZAHOi2020
clickforfestivals.com/tanzahoi-international-dance-film-festival
filmfestivallife.com/International-Dancefilm-Festival-Tanzahoi

Контактні дані: opencall-f@tanzahoi.org


#ВІДКРИТІ КОНКУРСИ #ФЕСТИВАЛІ