МОЖЛИВОСТІ

OPEN CALL для вистав сучасного танцю та фізичного театру

Проект "ALTSTAGE - платформа доповненої реальності для перформативного мистецтва"
Тривалість проекту: з грудня 2020 року по квітень 2021 року
Строк подачі заявок: до 20 листопада.
Завдання проекту: В ході проекту три відібрані вистави будуть адаптовані для формату мобільного застосунку AltStage кураторами проекту Максом Шумахером (Німеччина) та Марією Пятковою (Німеччина). Після адаптації та репетицій вистави будут зафільмовані у відповідному форматі і інтегровані у мобільний застосунок, що буде створений IT партнерами проекту. В квітні 2021 року в Києві відбудеться показ трьох вистав в форматі оффлайн і онлайн (AltStage) для глядачів та професійної аудиторії..

Асоціація "Платформа сучасного танцю" запрошує до участі в міжнародному мультимедійному проекті три вистави сучасного танцю або фізичного театру.

Проект “ALTSTAGE - платформа доповненої реальності для перформативного мистецтва” підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.

В ході проекту три відібрані вистави будуть адаптовані для формату AltStage кураторами проекту Максом Шумахером (Німеччина) та Марією Пятковою (Німеччина). Після адаптації вистави будут зафільмовані у відповідному форматі і інтегровані у застосунок. В квітні 2021 року в Києві відбудеться показ трьох вистав в форматі оффлайн і онлайн (AltStage) для глядачів та професійної аудиторії.

Партнери проекту: WeAR Studio - компанія, що входить в десятку найкращих сітових компаній зі створення доповненої та віртуальної реальності; Post Theater (Berlin) - театр, що спеціалізується на створенні мультимедійних вистав та проектів.

Для того, щоб подати заявку та прийняти участь в проекті, заповніть будь-ласка, цю форму.