МОЖЛИВОСТІ

Міжнародний фестиваль "Простір танцю"

Рік тому ми з колегами по Платформа Сучасного Танцю та EEPAP запланували проведення чергового (власне, вже третього) Міжнародний фестиваль "Простір танцю". Він - про нашу з польськими колегами танцювальну любов.

Звичайно, далі пішов 2020-й, але ми не зупинялись і готуватись, переготовуватись, перепереготовуватись не припиняли. І от нарешті

З 3-го по 11 грудня, в Одесі, Києві та Світі фестиваль відбудеться.

Як? Поки ще ми сподіваємось зустрітись і у живих просторах (дякуємо нашим партнерам, АРТ Братислава Культурний центр і ТЕО: театральное пространство) і онлайн, але хтозна ... готуємось до будь-яких сюрпризів, одним словом.

І от чому я зараз тут пишу: ми хочемо любитись з освітянами! В Україні 33 виші видають дипломи хореографів. І в Києві, і в Бердянську, і в Полтаві, і у Рівному - всюди. І всюди вже викладають люди, яких я знаю або особисто, або через одне питискання руки. То може ми зробимо цю штучку разом?

Про що йдеться:

Спершу ми покажемо програму фестивалю тим двомстам щасливцям, яким доля подарує можливість купити квитки та прийти наживо (у заповнені не більш ніж на 50% зали)

І відразу після цього ми покажемо програму онлайн. Covid нам точно не завадить цього зробити. Покажемо ів Сумах, і в Кривому Розі, і в Дніпрі, і у Львові і в Сан-Франциско.

Друзі-освітяни, ми покажемо її Вам і Вашим студентам, а перед цим про все розкажемо, допоможемо увійти в контекст. А після показів організуємо онлайн-зустріч з українськими та польськими артистами, причетними до Фестивалю.#ФЕСТИВАЛІ #ІНТЕНСИВИ