МОЖЛИВОСТІ

Design Your Dance on Screen

Design Your Dance on Screen
Я вірю у вас, вашу дивовижну ідею та ваше творче бачення. Проходження цього курсу стане першим кроком до вашого задоволення процесом співпраці в різних дисциплінах, і зрозуміли процеси відображення вашого танцю на екрані захоплюючим і успішним у глобальній галузі.

Де: онлайн
Коли: онлайн в будь-який час

Протягом останніх двадцяти років я переглядав сотні та сотні танцювальних фільмів та відео як викладач, глядач та обирач журі. Я співпрацював з багатьма метцями, редагував і режисував фільми, проводив інтерактиви з монтажу, а також викладав в цій галузі на майстер-класах у всьому світі.
Я слухав режисерів, хореографів та танцівників, спостерігав за роботою та грою; під час репетицйї і на продакшнах. Я спілкувався з кураторами, науковцями та організаторами фестивалю більше годин, ніж це можжливо уявити, від Південної Америки до Китаю, Канади до Австралії.

Я усе це робив з надзвичайним почуттям цікавості та пристрасті до особливо гібридної арт-форми, в моїй голові постійно виникають питання про співпрацю та спілкування.

Де митці з дуже різноманітних креативних індустрій знаходять спільну мову та розуміння, щоб зробити твір, який задовольнить усіх учасників? Як художники співпрацюють, де дві форми мистецтва фільму та танцю справді збалансовані та об'єднані візуально, технічно та хореографічно? Навіть якщо одна людина це робить - створює хореографію та відео - як ця людина однаково розуміє обидві сторони мистецтва?

Я задаю ці питання, тому що бачу стільки творів згарною хореографією, але не використаним кінематографічним потенціалом, і я бачу роботу, яка виглядає неймовірно кінематографічно, але не взаємодіє з кінестетичною якістю та хореографічною енергією руху . Я також чую митців з обох сторін процесу, які говорять про те, наскільки вони нещасні з тим, в що вони вплуталися, і дивуються, як це могло бути краще.
Діапазон непорозумінь і недоспілкування, які виникають у результаті злиття втіленої фізичної практики з процесом візуального руху, є постійною темою, яка проходить через незадоволення, яке висловили ці митці.

Я озирнувся і побачив, поки є підручники, які можуть допомогти відкорегувати цей процес. Процес, який вимагає типу дизайнерського мислення для підтримки чіткого спілкування між дисциплінами, потребує інструментів для його підтримки. Це передбачає прослуховування, навчання та готовність працювати поза зонами комфорту та знань.

Я маю на меті провести вас через свої власні тексти, встановити вправи та дискурсивні підходи, які я розробив на практиці по всьому світу, а також спираючись на знання та досвід висококласних художників та вчителів, з якими я мав честь зустрічатися та працювати роками.

Саймон Фільдес
2020 рік

Щоб зареєструватися, перейдіть за посиланням https://screendance.teachable.com/p/designscreendance
Витрати для учасників: від £75 для самостійного курсу до £3000 для навчання з ментором
Контактні дані: зателефонуйте 0781371 4951 або  відвідайте сторінку https://screendance.teachable.com/p/designscreendance

#ВІДКРИТІ КОНКУРСИ