МОЖЛИВОСТІ

GagaHomeLab Summer 2020

Зміцнюйте своє тіло, відточуйте свої навички, розширюйте сферу своїх відчуттів та збагачуйте свій артистизм у нашій літній онлайн-програмі. Підключіться до Охада Нахаріна та старшого викладача Gaga протягом 4 танцювальних днів.

Де: Online
Коли: 3 - 6 серпня 2020 року

Перетворіть свій дім у лабораторію та приєднайтесь до нас для осмисленого, наповненого рухом процесу досліджень та відкриттів. Разом ми використовуватимемо інструментарій Gaga, щоб привнести різноманітні текстури, об'єм та відчуття - плюс багато рівноваги, задоволення та зусиль - у всесвітньо відомий репертуар та імпровізацію, які виведуть вас та ваші навички поза ваші звичні рамки.

Кожен з 4 днів нашої майстерні матиме динамічну суміш класів, що передаються в прямому ефірі, розроблених для того, щоб кинути виклик фізично та художньо:

-Досвід свіжих досліджень у галузі методики з Охадом Нахаріним
-Активуйте свої двигуни і насолоджуйтесь суворими тренуваннями в класах Gaga / dancers
- Підключіться до своєї форми та своєї пристрасті рухатись у репертуарі Охада Нахаріна
-Спілкуйтеся з нашим викладачем та поглиблюйте своє розуміння за допомогою чатів та запитань

Цей воркшоп призначений для танцівників та учнів віком 16+. Будьте натхненні міжнародною спільнотою танцівників і збирайтеся разом з усім світом.

Ми пропонуємо 2 сесії GagaHomeLab, щоб зробити цю програму доступною для танцівників усього світу. Перевірте, який воркшоп працює для вашого часового поясу, а потім надішліть нашу онлайн-реєстраційну форму та сплатіть навчання ( $153 early bird, $170 regular tuition).

Години воркшопів:
3 - 18 серпня 18: 00 - 21: 45
4 - 18 серпня 18: 00 - 20: 15
5 - 18 серпня 18: 00 - 21: 45
6 - 18 серпня 18: 00 - 21: 00
* Перераховані всі часи відображають місцевий час у Тель-Авіві (IDT). Час початку цього семінару - це 8:00 ранку в Лос-Анджелесі, 11:00 ранку в Нью-Йорку, 12:00 вечора в Сан-Паулу, 16:00 в Лондоні та 18:00 в Києві. Будь ласка, перевірте еквівалент часового поясу перед реєстрацією.
** Кінцеві часи можуть змінюватися.

Місцезнаходження: Ваш дім. Заняття проводяться на простій онлайн-платформі Zoom.
Вчителі:  Охад Нахарін, Аді Златін, Біллі Баррі, Брет Істерлінг, Іан Робінсон та Омрі Драмлевич.

Зареєструватись на воркшоп
#ВОРКШОПИ #ІНТЕНСИВИ