МОЖЛИВОСТІ

Groundbreakers шукають танцівників

Groundbreakers шукають двох танцівників.
Де: Амстердам, Нідерланди
Коли: 18 червня 2021 року
Кінцевий термін подання заявок: 16 червня 2021 року

BLOEDHEET - це експериментальний молодіжний танцювальний спектакль, який торкнеться важких проблем та розчарувань, які відчувають молоді люди. Емоції переплітаються з різними танцювальними стилями. Танцювальний спектакль, який у всіх відношеннях переносить свою аудиторію в динамічний візуальний світ абсолютно різних емоцій. Обговорюються закохані, наркотики, насильство, погрози та ножові партії. Як аудиторія ви не в повній безпеці, оскільки танцювальний спектакль кидає виклик своїй аудиторії на участь у виставі. Незважаючи на порівняно сильно навантажені сюжети, вистава також викличе багато божевілля та комічних моментів у театральному сенсі, в результаті чого також бувають моменти звільнення.

Професійні танцівники / виконавці (чоловіки / жінки) закінчили професійний танцювальний або спортивний театр / мім / драматичний коледж. Це вимагає міцної основи у спортивній роботі та досвіду імпровізації, брейк-дансу та навичок вуличного танцю, а також зрілих сценічних виступів та навичок мовного діалогу. Інші важливі якості - це гнучкість, відкритість та робота в команді. І бажання та цікавість творити та виступати для молодої аудиторії. Ви будете активно брати участь у творчому процесі.

Bloedheet - це танцювальний твір, що виражає кримінальну психологію молоді старше 12 років. Тут ми шукаємо двох найбільш підходящих танцюристів, щоб долучитися до нашої роботи.

Дата заявки електронною поштою: Дата: 21 квітня - 21 травня 2021 року (лише за запрошенням), передзвоніть з 21 по 31 травня 2021 року Запросіть на зустріч та отримайте повідомлення

Місце розташування: Амстердам З кінця вересня до початку жовтня (період, який буде визначено), нова робота Bloedheet займе 10-15 робочих / репетиційних днів та прем’єра.

Як подати заявку: Дата подання заявки електронною поштою: Дата: 21 квітня - 21 травня 2021 р. (Лише за запрошенням), передзвоніть з 21 по 31 травня 2021 р. Запросити на зустріч та отримати сповіщення

Місце розташування: Амстердам З кінця вересня до початку жовтня (період, який потрібно визначити), нова робота Bloedheet займе 10-15 робочих / репетиційних днів та прем’єра. Ми працюємо за контрактом про співпрацю та фрілансом.

Ми закликаємо кандидатів з різним культурним походженням та статтю подавати заявки на прослуховування. Будь ласка, надішліть електронний лист на адресу info@groundbreakers.nl до 31 травня 2021 року, який містить посилання на посилання для відновлення, фотографії та короткі відео, де ми можемо переглянути ваші чудові танцювальні навички. Якщо ви вільні протягом вищезазначеного періоду, подайте заявку лише. Якщо вас відберуть для прослуховування, ви отримаєте запрошення та додаткову інформацію 31 травня. Більше інформації Для отримання додаткової інформації,
будь ласка, зв'яжіться з: Roos Hendriks info@groundbreakers.nl

Для отримання додаткової інформації відвідайте groundbreakers.nl/vacatures

Щоб дізнатись більше про танцювальні прослуховування, відвідайте
#ПРОСЛУХОВУВАННЯ