МОЖЛИВОСТІ

Онлайн прослуховування: 3-Year Diploma Programme Copemhagen Contemporary Dance School

Найкращим завданням Копенгагенської школи сучасного танцю є підтримка міжнародної групи високоамбіційних танцюристів, які бажають розвинути весь свій потенціал, отримати глибокі технічні та мистецькі навички та знання та досягти тривалої та визначної кар'єри як танцюрист та художник-фрілансер та художник на міжнародному рівні...
Де: Копенгаген, Данія
Коли: 3-річна дипломна програма: серпень 2021 - червень 2024
Кінцевий термін подання заявок: рекомендуємо надіслати заявку до березня 2021 року

Найкращим завданням Копенгагенської школи сучасного танцю є підтримка міжнародної групи високоамбіційних танцюристів, які бажають розвинути весь свій потенціал, отримати глибокі технічні та мистецькі навички та знання та досягти тривалої та визначної кар’єри як танцюрист компанії-фрілансера та художник на міжнародному рівні. .

Ця комбінація дає студентам можливість як зануритися в танці як ремесло, так і використати Копенгагенську школу сучасного танцю як творчу та мережеву точку відліку на майбутнє.

Метою 3-річної дипломної програми в CCDS є перетворення студентів на висококваліфікованих та обізнаних танцюристів, які можуть у повній мірі взяти на себе власний розвиток та просувати свою кар’єру професійних танцюристів та артистів для довгої кар’єри в майбутньому.

Структура типового тижня:

У типовий тиждень (понеділок-п’ятниця) студенти повинні працювати 4-6 годин на день і приділяти 2 години на день для індивідуальної оптимізації свого потенціалу організму, досліджень, управління та самостійного навчання. Деякі тижні повністю присвячені семінару чи репетиціям, інші організовані як заняття. У періоди постановок у Копенгагенській школі сучасного танцю вистави та репетиції можуть проводитись вечорами та вихідними.

Кожного навчального року студенти беруть участь у кількох публічних постановках. Школа сучасного танцю в Копенгагені співпрацює з низкою хореографів, культурних установ та організацій. Наприклад, співавторами є хореографи, такі як Густаво Рамірес Сансано (ES), Мауро Астолфі (IT), Крістофер Ароуні (SE) та Тамаш Моріч (BE). Щоб побачити більше, відвідайте наш веб-сайт: https://www.cph-dance.com/teachers/.

Школа сучасного танцю в Копенгагені виступала в Національній галереї Данії, Копенгагенському музичному театрі, Міністерстві культури, Королівській колекції акторів, Театрі Østre Gasværk, Королівському датському балеті, Німб в Тіволі, Національному музеї, Цистернах, а також довгий список видовище конкретних вистав.

Дипломна програма включає індивідуальний тренінг та наставництво студентів з метою оптимізації їх художнього та технічного розвитку в повній мірі. CCDS зосереджується на змішуванні освіти в безпечних рамках з реальністю, а також на підготовці студентів якнайкращого шляху до світу, з яким вони, швидше за все, зустрінуться як професійний танцюрист. У цій професії щоденне життя з різними людьми різного віку, культури, походження та різного досвіду є цілком реалістичним сценарієм. Тому студенти CCDS матимуть багато класів разом протягом першого, другого та третього курсів. Для нас дуже багато означає, що студенти відчувають відповідальність за власний розвиток - ми тут, щоб направляти студентів як технічно, так і художньо, але однозначно також знаходити найбільш конструктивний та ефективний процес навчання, де вони в кінці є надзвичайно незалежними. Робочі завдання та очікування залежать від рівня досвіду конкретного учня.
Наприкінці кожного семестру (взимку та влітку) буде складений іспит з подальшим індивідуальним відгуком.

Предмети 1 та 2 курсу:

Балет
Сучасний
Репертуар
Партнерство
Практика виконання; вкл. робота з хореографами та публічні виступи
Репетиції
Особистий коучінг та наставництво
Оптимізація продуктивності
Склад, включаючи індивідуальну спеціалізацію
Імпровізація / Контактна імпровізація
Управління

Додаткові семінари
Планування тренінгів Запобігання травматизму за підтримки самостійного вивчення навчальної програми з анатомії та фізіології
Музика
Голосовий тренінг
Історія танцю та аналіз виступу
* Додаткові семінари в основному пов'язані з повсякденною практичною та фізичною роботою та підтримуються самостійним вивченням навчальної програми.

Випробовувані та підмайстерний період 3-го курсу:

Період учня (січень - червень)
Балет
Сучасний
Практика виконання; вкл. робота з хореографами та публічні виступи
Особистий тренінг та наставництво
Композиція орієнтована на сольну роботу
Створення та управління веб-сторінками, в т.ч. зйомки хореографічного твору для прослуховування
Індивідуальна спеціалізація
Репертуар
Оптимізація продуктивності
Імпровізація / контактна імпровізація

Більше інформації можна знайти тут: https://www.cph-dance.com/3-year-diploma-programme/
або зв’яжіться з нами за адресою info@cph-dance.com
#ПРОСЛУХОВУВАННЯ #КУРСИ