НОВИНИ

Моя ніч на концерті Тревіса Скотта в онлайні

Усі ми знаходилися в блокуванні коронавірусу більше місяця, і всім нудно. Як ще можна пояснити цілий день, коли люди обговорюють, чи має французька Монтана більше хітів, ніж Кендрік Ламар? У перші дні карантину деякі виступи в Instagram Live були цікавими, але подивившись десятки з них (і бороючись через технічні труднощі в кожному), більшість із нас були готові до чогось нового. Тоді, у понеділок, Epic Games оголосили, що вони будуть проводити серію ігрових концертів Fortnite з Тревісом Скоттом. Спарювання мало сенс. Тревіс витратив роки на вдосконалення найвищих виступів у прямому ефірі в репі, і логістика відеоігор дозволила б йому поривати в театральних видах та спецефектах, які не були б можливі в базовому потоці Instagram Live. Якби він працював на Маршмелло рік тому, він міг би працювати на Тревіса, правда? Як бонус, Епічні ігри також розвісили моркву над усіма, пообіцявши, що Тревіс Скотт дебютує новою піснею під час виступу. Я не був на справжнім концерті більше двох місяців, і я точно не мав нічого краще зробити сьогодні ввечері, тому я завантажив Fortnite на свій Nintendo Switch і відвідав свій перший концерт з відеоіграми. Ось як пройшла моя ніч.

image
Близько 18:30, я з'являюся на шоу 30 хвилин раніше, що я розумію, що це трохи більше бентежить. Після проїзду по екранах для завантаження я опускаюся в середину карти і лечу на щось, що називається Пітні піски, де над водоймою побудовано сцену. Коли я блукаю по краю берега, вбиваючи час, я помічаю схожість з справжнім концертом Травіса Скотта. Знайшовши місце біля сцени, я повертаю ліворуч і виявляю, що сиджу поруч із хлопчиком-підлітком на ім’я "Йо Бро Міхе". Я можу сказати, що він хлопчик-підліток через високий голос, що проходить через його гарнітуру. Ми стоїмо там деякий час, ніяково дивлячись один на одного. Тоді він говорить мені, щоб я трахнув себе і стріляє в голову рушницею. Чудовий старт. Коли я відроджуюсь, я гуляю по пляжу і натрапляю на групу гравців, які надягають спеціальні шкури Тревіса Скотта. Вони працюють разом, щоб створити якусь структуру, щоб покращити кут перегляду шоу. Схоже, я знайшов травіс. Я нахиляю голову вгору і бачу великий таймер зворотного відліку над сценою. До вистави часу пройшло менше двох хвилин, тому я плаваю на передній арені. Десь на відстані, я чую, як Міхея скаржиться на те, що хтось вбиває прямо, як ось-ось починається шоу. Справедливість. Fuck Micah. Коли я піднімаюсь на сцену, змінюється налаштування гри, і зброя кожного зникає. Тепер нам дали можливість піднімати палаючі мікрофонні підставки над головою, відтворюючи найбільш пам'ятний (і найбільше мем) концертний момент Тревіса.Потім щось починає відбуватися. Годинник зникає, а петля американських гірок на краю сцени починає змінювати кольори та пульсувати, як це Око Саурона чи якесь лайно. Тревіса Скотта ніде не видно, але синтезатори з "Найвищого в номері" чують над динаміками. Щось іде. Міхе входить у це. Він не може зупинити голову. Тоді пісня переходить, і голос Дрейка піднімається над островами Форттейн. "Sicko Mode" відтворюється. Мільйони підлітків-геймерів радіють. Вибух. Щось потрапило на сцену. Це було схоже на астероїд чи щось таке. Ні, це Тревіс Скотт. Гігант, розмір Кінга Конга, Тревіс Скотт. Усі ми відкинулися на сотні футів у повітря, далеко від сцени. Масивний аватар Тревіса тупотить навколо острова, скачучи та танцюючи під "Sicko Mode". Наприкінці свого вірша він зупиняється і викликає в долоні електричну енергію Всесвіту, перш ніж розтрощити її разом, знов ракетуючи всіх нас у повітрі. Небо криваво-червоне. Зірки розмиваються. Тревіс починає грабувати вірш із "Зоряних зірок". Все темніє. Тревіс перетворюється на якусь вибухнуту версію Термінатора, а електронні зірочки випадають з його обличчя. Це вже дивніше (і краще), ніж я очікував. Вимкнули вогні. Коли Тревіс виконує «Гусені грудки», все стає чорним, за винятком мушмутних пасм барвистого світла, що набувають форми тіла Тревіса Скотта. Енергетичні поля орбітують навколо нього. Я не пам’ятаю, як вчора вживав кислоту, але це якось відчуває. Це круто.

Коли я сідаю у свою поїздку, підлога випадає з-під мене, і я занурений у воду. "Найвищий у кімнаті" лунає океаном, і я спостерігаю, як гігантська медуза висмоктує душу з Травіса, який зараз вдягає шолом, що закриває обличчя. Я оглядаюсь. Усі інші пішли. Я самотній. Де чорт Міхе? Коли я берусь у своє оточення, мене виривають у космос. Голос Дрейка повернувся, нагадуючи нам про ту "половину Ксана", яку він прийняв один раз. "Режим Sicko" закінчується, і ми знову летимо через космос. Починається нова пісня. Я не визнаю цього Він повинен бути новим. Травіс пробирається через нечуваний раніше вірш, потім приходить інший голос. Малюк Куді! Я намагаюся приділяти пильну увагу музиці, але гігантська куля переді мною вибухає і видає дивні звуки. Це весело, хоча. Я ніколи раніше не переживав нову пісню, подібну до цієї. Це нова партія випуску? Тревіс кричить: "Підемо!" і куля вибухає. Грає синтезатор. Орел кричить. Я кидаюся в бік яскравого білого світла. Хтось каже: "Це горить!" слабенько на задньому плані. Всесвіт відпадає в ніщо.Ми мертві? Я знову на землі Міхе повернувся. Музики більше немає Сцени вже немає. Міхей стріляє мені в обличчя. Шоу закінчено, через 10 хвилин після його початку.

Чесно кажучи, вся ця справа була набагато кращою, ніж я очікував. Я бачив кліпи шоу "Маршмелло", яке відбулося на етапі, який більш вірно відображав фактичну постановку фестивалю. Але це було набагато сюрреалістичнішим. Це було потріпше. Травіс та Епічні ігри скористалися нескінченними творчими можливостями формату відеоігор, нехтували правилами фізики та зробили щось унікальне. Тревіс Скотт напевно не виконував жодного з цього лайна в прямому ефірі, про що він натякав в інтерв'ю перед показом, але це насправді не мало значення. Це було найкрутіше інтерактивне музичне відео, яке я коли-небудь бачив. Звичайно, ніщо ніколи не замінить справжнє відчуття концертного досвіду, але ми перебуваємо в часі, коли особисті концерти - це не можливість. Тож щось подібне є кращою альтернативою, ніж усе, що я бачив під час пандемії. Це було набагато веселіше, ніж Instagram Live stream. Мудро, Тревіс Скотт та Епічні ігри не намагалися повторити відчуття, що перебувають на фактичному концерті. Вони знали, що немає можливості замінити справжню річ. Натомість, занурившись у щось набагато сюрреалістичніше, вони створили новий вид досвіду, який міг би насправді доповнити реальну річ у майбутньому (кожного разу, коли нас знову дозволять назовні, а концерти повертаються). Я прислухався сьогодні ввечері, тому що я застряг всередині, нічого кращого робити, але я здивований, як це було весело. Я міг бачити, як знову йду на одне з таких, коли все це закінчиться.#MUSIC