#Skyba

Francesco

Anima Oscura

P 22 по 30 травня у Києві за прошенням Кристини Шишкарьової працював відомий італійський постановник і наш давній друг Франческо Аннарумма. Скориставшись нагодою за день до його відльоту до Італії ми домовились про ексклюзивне інтерв'ю і зустрілись у затишному залі Totem Dance School.
— Витаємо Франческо, розскажи будь ласка про своє перебування у Києві цього разу, наскільки нам відомо ти працюєш в нашій країні вже не вперше
— Привіт усім. Я в Україні вже вчетверте, наразі закінчую працювати над постановкою нової вистави "Anima Oscura" для української танцювальної компанії Totem Dance Theater. Я також був запрошений до Національної опери України щоб провести майстер класи у тому числі і майстер класи для Академії.
У кожного свій вайб, своя внутрішня вібрація і кажуть, що не ми вибираємо шлях, а він нас. Можливо так і є. Всім світу і Добра! Знайте, куди веде шлях.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті